Geometrie

SPRÁVNĚ SEŘÍZENÁ GEOMETRIE MÁ VÝZNAMNÝ VLIV NA ŽIVOTNOST VAŠICH PNEUMATIK

Jedním z nejjednodušších, nejefektivnějších a cenově nejvýhodnějších opatření pro prodloužení životnosti pneumatik vašeho vozidla je správně provedené seřízení geometrie náprav. Pokud máte dojem, že vaše auto má tendenci samo ujíždět ze silnice nebo pokud je volant nakřivo, je vhodné si domluvit termín na seřízení geometrie.

Základním krokem je seřízení sbíhavosti kol přední nápravy, a v závislosti na typu vozidla lze upravit i další parametry, jako jsou odklon, záklon a geometrie zadní nápravy.

Doporučujeme provádět seřízení geometrie každé 2 roky, což pomáhá udržet optimální stabilitu a správné chování vozidla na silnici. Tímto jednoduchým a preventivním opatřením můžete výrazně prodloužit životnost pneumatik, zlepšit řízení a snížit opotřebení podvozku.

Celý proces trvá cca 45 minut

Dobu opravy můžete strávit kávou, nákupem v přilehlém Lidlu nebo v domácích potřebách, které jsou přímo v areálu.

Upozorňujeme, že požadované datum a čas nemusí být k dispozici. Budeme vás kontaktovat, abychom potvrdili vaše skutečné údaje o schůzce.

Naplánujte si návštěvu našeho autoservisu

AUTO-OTTO
autoservis

Upozorňujeme, že požadovaný datum a čas nemusí být vždy k dispozici. Budeme Vás kontaktovat, abychom potvrdili Vaše skutečné údaje o schůzce.