Klimatizace

UDRŽOVANÁ KLIMATIZACE SLOUŽÍ 2X LÉPE

V letních měsících ocení téměř každý řidič ve svém voze klimatizaci, která ochladí a osvěží vzduch. Bez klimatizace se může horko uvnitř vozu stát nesnesitelným, což ztěžuje a znepříjemňuje řízení.

Aby klimatizace stále dobře fungovala, je potřeba provádět pravidelnou jarní údržbu vozu. Každý rok se odpaří přibližně 80 g chladící kapaliny z klimatizace, což činí cca 15 % z celkového množství chladiva. Po třech letech se může účinnost klimatizace snížit téměř o polovinu. Pakliže dojde k nadměrnému zatížení kompresoru klimatizace, může dojít k poškození nebo předčasnému opotřebení jednotlivých častí. Předejděte výměně klimatizace pravidelnou údržbou. Pravidelný servis klimatizace zabrání jejímu poškození a stále bude fungovat jako nová! Ve vaší klimatizaci vyčistíme staré chladivo a doplníme nové. Dále doplníme nový olej a látku potřebnou pro detekci úniku kapaliny.

S klimatizací si můžete užít jízdu i v těch největších vedrech. Navíc pomáhá zlepšovat kvalitu vzduchu a příjemně vás a vaše spolucestující osvěží.

V ceně servisu klimatizace je zahrnuto :

  • odsátí a vyčištění starého chladiva
  • doplnění chladiva do požadovaného množství
  • výměna oleje v klimatizaci
  • přidání látky pro detekci úniku
  • kontrola těsnosti systému
  • sleva 20 % na kabinový filtr
 

Cítíte z klimatizace zápach? Pokud ano, spolehlivě Vás ho zbavíme.

Upozorňujeme, že požadované datum a čas nemusí být k dispozici. Budeme vás kontaktovat, abychom potvrdili vaše skutečné údaje o schůzce.

Podívejte se na průběh čištění klimatizace

Přehrát video

Naplánujte si návštěvu našeho autoservisu

AUTO-OTTO
autoservis

Upozorňujeme, že požadovaný datum a čas nemusí být vždy k dispozici. Budeme Vás kontaktovat, abychom potvrdili Vaše skutečné údaje o schůzce.